אימון אישי לליקויי למידה

אימון אישימהו אימון אישי ללקויי למידה?

ליקויי למידה הם אוסף של קשיים המלווים תהליך של לימוד על גווניו השונים. הקשיים אינם קשורים לגיל ,השכלה ,יכולות אינטלקטואליות או ביצועים אחרים. אימון אישי ללקויי למידה עוסק במכלול הבעיות השייכות לתחומי הקריאה, הכתיבה, החשבון הבסיסי, הקשב והריכוז.

אימון אישי מאמן אתכם להיות מסוגלים להתגבר על הקשיים בכוחות עצמכם, מעשית ורגשית. אימון אישי הוא אינו טיפול פסיכולוגי , אך הוא סוג של טיפול והוא מושתת על עקרונות פסיכולוגים המסייעים לאדם לעזור לעצמו, לפתח תושייה, לטפח דימוי עצמי גבוה ולהיות מסוגלים להתקדם ללא תלות בעזרתם של אחרים. לקות למידה יכולה להשפיע על אייכות הכתב, על קואורדינציה מוטורית ובעיות בתפיסה מרחבית.

אימון אישי בתחום בונה אתכם סדרת גישות חדשות להתמודדות עם קשיים העולים מהלקות, ולא משנה מאיזה סוג – הפרעת קשב וריכוז, דיסלקציה, דיסגרפיה, דיסקלקוליה או אחרות.

כמה זמן נמשך אימון אישי ?

אימון אישי הוא תהליך קצר יחסית המושתת על שיחות, תרגילים ומעשים. אימון אישי הוא מכוון תוצאות ובשל אופיו המעשי אין צורך שימשך יותר מ-3 חודשים ( על בסיס של פגישה שבועית).

איך אדע שהאימון יצליח?

ובכן, אימון אישי הוא עבודה עצמית עם הכוונה, כך שהצלחת האימון תלוייה בעיקר במתאמן! המאמן האישי עושה כל שביכולתו על –מנת לסייע לכם למצוא דרכים לעזור לעצמכם ומתרגל אתכם שיטות עבודה חדשות.

עכשיו זה הזמן – אימון אישי לבעלי לקויות למידה

אם אתם בשלב בו החלטתם לקחת אחריות על שיפור המצב הרי שאתם בדרך להצלחה! ואם אינכם חדורי רצון אמיתי, סביר להניח שלא תצליחו להתחייב עד הסוף לתהליך מה שיכול להוביל לכישלונו.

אימון אישי ללקויי למידה עוזר גם בתחום התעסוקתי?

בוודאי! אחת הבעיות הרווחות של אנשים בעלי לקויי למידה היא הקושי שבמציאת עיסוק מתאים. אנשים חווים קושי גדול בבחירת המקצוע מתוך רצון שיהיה מתאים למגבלותיהם. במקרים כאלו נדרש אימון תעסוקתי שיהפוך אתכם להיות מודעים יותר לכישרונם ונטייתם המקצועית.

למשל אדם שחווה ליקוי למידה כזה או אחר מתפקד בלחץ רב בסוגים שונים של עבודות.  אימון אישי בתחום מסייע להפטר מתחושות שליליות המלוות את תהליך העבודה ועוזר לטפח תחושות חיוביות במקומן.

אדם לקויי למידה שניחן ביצירתיות ויכולת מילולית גבוהה, יכול למשל לעסוק בכתיבת כתבות מסוגים שונים. זו עבודה עם רמת גירויים אינטלקטואליים גבוהה המאפשרת לו שלא לצאת מאיזון להתמיד בה לאורך זמן, ולהרגיש כי הוא עושה משהו שמתאים ליכולותיו האמיתיות.

אימון אישי עוזר גם בתחום החברתי?

התשובה לכך היא כן! אימון אישי עוסק בשינוי ההתייחסות לעצמנו, בתפיסה חדשה את יכולותינו, בטיפוח הדימוי העצמי, וביצירת שפה חדשה וחיובית בהתייחסות לעצמנו. תהליך אימון אישי נותן את הכח לשנות ומניע את התהליך העצמי של שינוי המסלול הקבוע של החיים.

התהליך הזה מאפשר ליצור ביתר קלות קשרים חברתיים, ולהתמיד בקשרים קיימים מבלי שיתלוו לכך תחושות שליליות.

אימון אישי בתחום החברתי עוזר להציג את עצמנו באופן חדש כלפי הזולת כך שאנו מתחילים קשרים ממקום בטוח יותר שמח יותר ורגוע הרבה יותר.

כאשר אנו רגועים ולא עסוקים בחרדות קטנות לגבי היכולת שלנו להתמודד עם דברים, אנו פנויים להוציא מאיתנו את כל הטוב והחכמה שבנו. אנו מסוגלים להתרכז טוב יותר ולהגיב טוב יותר לסביבה.

אימון אישי ללקויי למידה הוא מפתח ליצירת אפשרויות חדשות , תוך שינוי תפיסה עצמית וחידוד הכוחות האמיתיים.

אימון אישי ללקויי למידה מאפשר יצירת חיים בעלי תחושת סיפוק ומיצוי היכולות העצמיות.

מידע קשור: מאמן כושר אישי

פנו אלינו עכשיו על מנת לקבל פרטים נוספים והתאמת אימון אישי

דילוג לתוכן